A Demokratikus Koalíció és a Magyar Szocialista Párt helyi szervezetének közös közleménye szerint a kormány úgy módosítaná a postahivatalok számát, hogy 30 ezer főre jusson egy, amely jó esetben két hivatalt hagyna meg Egerben. Szerintük ez elfogadhatatlan, mert ellehetetlenítik a vidéken élőket, a meglévő hivatalokra pedig plusz terhet rónának. Úgy fogalmaznak, a postaszolgáltatás közfeladat, bezárás helyett újranyitásra lenne szükség.
DK és MSZP: tiltakozunk a postabezárások ellen
2023. április 21.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.10.2026. június 10.
2
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
3
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
4
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
5
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.



