Városunkban ünnepelték meg a Magyar Birkózó Szövetség fennállásának és az egri birkózósport elindulásának 100. évfordulóját. Így a kettős jubileum jegyében rendezték meg a Diák I.-es országos bajnokságot a Kemény Ferenc Sportcsarnokban. A csapatversenyt az Egri Városi Sportiskola nyerte, hiszen 4 arany és 4 bronzérem lett a mérlegük.
Bajnoksággal ünnepelték a 100 éves magyar birkózást
2021. május 17.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.15.2026. június 15.
2
Szeméthegyek a városban: a társadalmi tudatosság erősítése a cél2026. június 15.
3
Egri Világjáró Klub: Costa Rica fantasztikus élővilága2026. június 15.
5
Közösségi élmények a Mozgás Éjszakáján2026. június 15.



