Megnyitott az egyik belvárosi étterem Adventi sátra az ünnepkörhöz csatlakozva. Ahogyan az minden évben lenni szokott a vendéglátóegység ismét az egriek kedvelt forraltborozó helyévé vált, ahol nem csak forró italokat, hanem hozzá illő finomságokat is kóstolhatnak.
Megnyitott az adventi sátor a Kis-Dobó téren
2018. november 26.Friss hírek
1
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
2
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
3
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
4
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.
5
Folytatja szakmai együttműködését a Harlekin és a Bródy2026. június 10.



