Idén öt kontinens negyvenhárom országából érkeztek Budapestre a Nemzetközi Gyógyszerkutatási Konferenciára. Minden alkalommal a tanácskozást követően háromnapos kirándulást tesznek a résztvevők az adott országban. Ezúttal a választásuk városunkra, Egerre esett.
Konferencia után kirándulás
2018. november 19.Friss hírek
1
Lezárják a Tetemvár utcát pénteken2026. június 17.
2
Egyre nagyobb gond a munkaerőhiány2026. június 17.
3
Egri Világjáró Klub: Kanada, Grönland, Lappföld2026. június 17.
4
Bölcsődét alakít ki dolgozóinak a Markhot Ferenc Kórház2026. június 17.
5
Megkezdődtek a középszintű szóbeli érettségik2026. június 17.



