Egerben tartják három napon keresztül a Magyar Rehabilitációs Társaság 37. Vándorgyűlését. A csütörtöktől egészen szombatig zajló konferencián a 420 résztvevő szakmai előadásokat hallgathat és új módszerekkel ismerkedhet meg. A társaság vándorgyűlésén a Vas Imre emlékérmet is átadták, amit évente egy fő kaphat meg. Idén Mészáros Gabriella pszichológus vette át az elismerést.
Vándorgyűlés: Rehabilitációs szakemberek találkoznak Egerben
2018. szeptember 13.Friss hírek
1
Lezárják a Tetemvár utcát pénteken2026. június 17.
2
Egyre nagyobb gond a munkaerőhiány2026. június 17.
3
Egri Világjáró Klub: Kanada, Grönland, Lappföld2026. június 17.
4
Megkezdődtek a középszintű szóbeli érettségik2026. június 17.
5
Már csak két hétig kérhető pótlékmentes részlet a gépjárműadóra2026. június 17.



