Fogyasztói tudatosságra nevelő címet kapott az Egri Dobó István Gimnázium. Az intézmény tavaly novemberben indult a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatán. 2016 ősze óta 37 iskola kapta meg az elismerést az országban, Heves megyében a Dobó a harmadik ilyen intézmény.
Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola lett a Dobó
2018. február 15.Friss hírek
1
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
2
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
3
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.
4
Folytatja szakmai együttműködését a Harlekin és a Bródy2026. június 10.
5
Gépjárműadó: utolsó esély 170 ezer autósnak2026. június 10.



