Április 22-hez, a Föld Napjához kapcsolódó „Bírság helyett fűmag” címmel hirdetett közterület-felügyeleti akciónak ezúttal a figyelemfelkeltés volt a célja. A megérdemelt bírság helyett ezúttal szöveges figyelmeztetést, tájékoztatót és mellette fűmagot kaptak az autósok a szélvédőre kihelyezve. Az önkormányzat erre vonatkozó rendelete alapján a különböző kategóriákban 5 ezer forinttól akár 2 millió forintig is terjedhet a szabálytalan helyen parkolók bírsága.
Bírság helyett fűmag
2017. április 21.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.10.2026. június 10.
2
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
3
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
4
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
5
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.



