Túlságosan terebélyes, így ki kell vágni a hőközpont udvarán található idős platánt. Azért vált indokolttá a drasztikus beavatkozás, mert a fa gyökérzete elérte a fűtőmű vezetékrendszerét, veszélyezteti az ötezer háztartást érintő távhőszolgáltatást. A fát még márciusban kivágják.
Veszélyes lett, kivágják a platánt
2016. március 08.Friss hírek
1
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
2
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
3
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
4
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.
5
Folytatja szakmai együttműködését a Harlekin és a Bródy2026. június 10.



