Három csomópontot újítanak meg Egerben összesen 365 millió forintból. Országosan 11 ilyen projekt valósul meg a Közlekedési Operatív Program keretében, ebből három a hevesi megyeszékhelyen – emelte ki Nyitrai Zsolt megyei fejlesztésekért felelős miniszteri biztos. Martonné Adler Ildikó alpolgármester azt is hozzátette: amellett, hogy biztonságosabbá válnak a csomópontok, lehetősége nyílik a városnak a közvilágítás fejlesztésére, a csapadékvíz-elvezetéssel kapcsolatos problémák megoldására, zöldfelületeket kialakítani. A munka szeptember 7-én kezdődik.
Három csomópont újul meg Egerben
2015. szeptember 07.Friss hírek
1
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
2
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
3
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
4
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
5
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.



