Felnémeti teremlabdarúgó bajnokság – 10. forduló

Célegyenesbe fordult a téli felnémeti teremlabdarúgó bajnokság. A 10. forduló meglepetését ezúttal a második helyen álló Felnémet szolgáltatta pontvesztésével. Már csak három forduló van hátra a bajnokságból.

A felnémeti teremlabdarúgó bajnokság 10. fordulójára is jutott meglepetés. A második helyen álló felnémetiek nem bírtak a Rádió Egerrel, így most már a Lovas Étterem jött fel a második helyre, mivel az Agriapipe elleni mérkőzésük 3 pontját az ellenfél távolmaradása miatt ők kapták. A negyedik helyen álló Comfort sem tudott kiállni a Focibarátok ellen, de ez nem változtatott a táblázaton elfoglalt pozíciójukon. A dobogóra esélyes csapatok mögött ezzel szemben győzött az Uniway. A Torpedo elleni mérkőzésen még a piros mezes ellenfél szerzett vezetést az első félidőben a csapatvezető Nagy Sándor Csaba találatával. A félidő vége előtt nem sokkal azonban Kovács Zoltán kapott egy jó indítást, amit gólra is váltott az Uniway kilencese, így 1-1 volt az állás az első 20 perc után. Fordulás után a végjátékban még kétszer betalált az Uniway. Szabó Ferenc egy védelmi hibát kihasználva 2-1-re módosította az állást, majd nem sokkal a lefújás előtt szöglet után Takács lőtt ki a rövid alsót. 3-1-re nyert a zöld mezes Uniway, ezzel feljöttek az 5. helyre, az Agriapipe elé. A listavezető Hangácsi Pincészet simán nyert az Egri Honvéd ellen. A Novaj nagy csatában a Főnixet verte.
Már csak három forduló van hátra. A következő játéknap február 8-án, szombaton lesz délután fél kettőtől.