Labdarúgó NB I.: Egri FC – Budapest Honvéd 1-3

A labdarúgó NB I 14. fordulójában hiába lőtte az első gólt az Eger, a vendég Honvéd később hárommal válaszolt erre. A mérkőzés nagy részében kiállítás miatt tíz emberrel játszott az Eger. Kedden Liga Kupa találkozón az Újpest csapata látogat Egerbe.

A labdarúgó NB I 14. fordulójában a Vasas pályán fogadta a Honvédot az Egri FC együttese. A 27. percben vezetést szerzett az itt házigazda Eger. Vujovic balról futott el, a becsúszó és menteni igyekvő Hidi lényegében a középen érkező Németh-hez passzolt, aki Kemenest kicselezve helyezett a kapuba 1-0 az Egernek. A 41. percben második sárgáját kapta Knakal, aki a saját 16-osán belül szabálytalankodott Abassal szemben. A kiállítás mellé még ráadásul járt a büntető is, amit Délczeg helyezett Brljak kapujába 1-1. Fordulás után, az 53. percben Baráth mesteri, 20 méterről leadott lövésébe csak beleérni tudott Brljak, hárítani nem – 2-1 a Honvédnak. A 83. percben a csereként beállt Vernes fejesből beállította a végeredményt: Eger – Honvéd 1-3.
Kedden Liga Kupa meccs jön az Újpest ellen, 13 órától, ami az egri Szentmarjay Tibor Városi Stadionban lesz.