Labdarúgó NB III.: Egri FC II. – Maglód 2-2

Öt forduló után még mindig hiányzik az első győzelem a labdarúgó NB III Mátra-csoportban szereplő Egri FC csapatánál. Legutóbb a Maglód gárdájával játszottak 2-2-es döntetlent. Szombaton az éllovas Hatvan ellen szerepelnek az egriek.

Az NB III-as második csapat több NB I-es kerettaggal megerősítve a Maglódot fogadta a Felsővárosi Sporttelepen. Az első félidő 37. percében büntetőhöz jutott az Eger, miközben a Tchamit buktató Molnár Ottó ezért a megmozdulásért második sárgáját kapta, így Dolnegó kiállította a vendégcsapat védőjét. A megítélt 11-est viszont Hrisztov kihagyta sőt, az újrázások is kimaradtak. A második félidő 57. percében a 10 emberrel játszó Maglódnak Weisz Tamás szerzett vezetést. 10 percre rá jött az egyenlítés. Albert kapott a jobb oldalon jó labdát, ami után Kovács Balázs mellett kilőtte a hosszú oldalt, 1-1. A 79. percben Hrisztovot buktatta a saját 16-án belül a frissen beállt Budafai, ez is büntető. Piller ezúttal nem hibázott – ezzel vezetett 2-1-re az Eger. Egy percre rá a csereként beállt Jakab a vendégektől szabálytalanul vette el a labdát Mikótól és bár Brljak háríthatott volna, kiejtette a kezéből a labdát, amit éles szögből be is lőtt a fiatal maglódi játékos. 2-2 lett a vége.
Az eddig megszerzett két ponttal jelenleg a 12. az Egri FC. Szombaton az éllovas Hatvanhoz utaznak az egri fiatalok.