Iráni delegáció

Nyolc iráni hölgy érkezett Egerbe. A delegáció egy tíz napos edzőtáborban vesz részt városunkban. December 13-án és 14-én pedig résztvevői lesznek a körcsarnokban tartandó Nemzetközi Asztalitenisz Tornának.

Az egriek októberben jártak Iránban, most pedig az iráni asztalitenisz csapat érkezett városunkba.
A delegációt Rázsi Botond, alpolgármester fogadta a Városháza Dísztermében. Az alpolgármester röviden mesélt nekik városunk történelméről és nevezetességeiről, majd bemutatta a Városházát. A beszélgetés után egy közös képet is készítettek a karácsonyfa alatt. A küldöttség egy 10 napos edzőtáborban vesz részt Egerben, így készülnek ugyanis a december 13-i és 14-i Nemzetközi Asztalitenisz Tornára, ahol nyolc csapat mérkőzik majd meg egymással, köztük az irániak is.
A csapat és kísérőik a felkészülések és edzések mellett megnézték városunk nevezetességeit, látták a Minaretet, jártak a Bazilikában de, ami a leginkább elnyerte a tetszésüket az a karácsonyi fényekben pompázó Dobó tér.