Csütörtökre virradó éjjel megrongálták a Mária utcai keresztet. A Mária szobrot úgy dobták ki, hogy annak letört a feje. A kár legalább 120 ezer forint, de legalább a szobor és a szintén elmozdított vázatartók helyreállíthatók. A keresztet 2024-ben állíttatta az Egri Fertálymesteri Testület, két évet bírt ki károkozás nélkül.
Megrongálták a Mária utcai keresztet
2026. június 04.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.15.2026. június 15.
2
Szeméthegyek a városban: a társadalmi tudatosság erősítése a cél2026. június 15.
3
Egri Világjáró Klub: Costa Rica fantasztikus élővilága2026. június 15.
5
Közösségi élmények a Mozgás Éjszakáján2026. június 15.






