Péntektől kikapcsolják a jelzőlámpákat az Egri úton

2026. június 03.

Reggel 7 és 9 óra között kikapcsolják az Egri úton az áruházak kereszteződésében található jelzőlámpákat – jelentette be Vágner Ákos polgármester közösségi oldalán. A munkanapokon bevezetett forgalmirend-változás érinti a keresztirányú közlekedést is, amit ez idő alatt ideiglenesen megszüntetnek. Egyeztetve a kivitelező és a Közút munkatársaival hozták meg a döntést a torlódások elkerülése érdekében – jelentette be a polgármester.