Eger felirat köszönti a városba érkezőket

2026. június 03.

Eger felirat köszönti a városba érkezőket a Mátyás király út a K2-es és a Kerencsendi út körforgalmában. A Ledora Pékség fogadta örökbe ezt a körforgalmat, ami kettőskeresztet és virágosítást is kapott.

Örökbe fogadtak három körforgalmat Egerben Gömöri László alpolgármestertől megtudtuk, 3 körforgalmat fogadtak örökbe a városban. Az Egri Fertálymesteri Testület, az Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskolával közösen a Hadnagy-Kertész kereszteződésében lévőt, az M25-ös városba érkező szakaszánál találhatót a Tengely-Közmű Kft. és a K2-esnél találhatót a Ledora Pékség.