Miniszteri oklevelekkel és pedagógusszolgálati emlékérmekkel ismerték el a közoktatásban példamutató tevékenységet végző szakemberek munkáját szerdán a líceum Dísztermében. Az Egri Tankerületi Központ vezetője azok munkáját is megköszönte, akik reflektorfény nélkül végzik munkájukat, nap mint nap a gyermekek szolgálatában.
Díszünnepségen köszöntötték a pedagógusokat
2026. június 03.Friss hírek
1
Megkezdődtek a középszintű szóbeli érettségik2026. június 17.
2
Már csak két hétig kérhető pótlékmentes részlet a gépjárműadóra2026. június 17.
3
Június 20-tól gyökeresen megváltozik az autóbuszok közlekedése2026. június 16.
4
Híradás – 2026.06.16.2026. június 16.
5
Kezdődnek a nyári táborok2026. június 16.








