Díszünnepségen köszöntötték a pedagógusokat

2026. június 03.

Miniszteri oklevelekkel és pedagógusszolgálati emlékérmekkel ismerték el a közoktatásban példamutató tevékenységet végző szakemberek munkáját szerdán a líceum Dísztermében. Az Egri Tankerületi Központ vezetője azok munkáját is megköszönte, akik reflektorfény nélkül végzik munkájukat, nap mint nap a gyermekek szolgálatában.