Május második felében két országos tornán is érmet nyertek az egri röplabdázó fiúk. A sportiskola csapata ezüstérmes lett az országos U15-ös bajnokságban, míg az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorlóiskolája a diákolimpián nyert aranyérmet.
Diákolimpiai bajnokok a gyakorlós röplabdázók
2026. június 03.Friss hírek
1
Megkezdődtek a középszintű szóbeli érettségik2026. június 17.
2
Már csak két hétig kérhető pótlékmentes részlet a gépjárműadóra2026. június 17.
3
Június 20-tól gyökeresen megváltozik az autóbuszok közlekedése2026. június 16.
4
Híradás – 2026.06.16.2026. június 16.
5
Kezdődnek a nyári táborok2026. június 16.



