Diákolimpiai bajnokok a gyakorlós röplabdázók

2026. június 03.

Május második felében két országos tornán is érmet nyertek az egri röplabdázó fiúk. A sportiskola csapata ezüstérmes lett az országos U15-ös bajnokságban, míg az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorlóiskolája a diákolimpián nyert aranyérmet.