A pedagógusképzés fejlesztését tűzték ki célul

2026. május 12.

A pedagógusképzés és a köznevelési szakmai munka támogatására kötött együttműködési megállapodást az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem és a Köznevelési Szakértők Országos Egyesülete. A partnerség részeként közös szakmai programokat és továbbképzéseket is szerveznek majd.