Rákerült az Urániára a Hét szerb pecsét

2026. május 11.

Egy másik ország vizuális kultúráját hozta házhoz az Uránia Mozi és Rendezvényközpont – erről beszélt Vágner Ákos polgármester a szerb művészek alkotásait bemutató kiállítás megnyitóján. A kiállítók között van a 8 éve Egerben élő Andreja Jovic és édesanyja, Estela Jugovic Lalevic, akinek naptár sorozata is látható a tárlaton.