Körbetekerték a várost a bringások

2026. május 09.

Az aktív kikapcsolódást és a közösségi sportolást népszerűsítette az Egri Fertálymesteri Testület harmadik Eger-kör kerékpártúrája. A résztvevők a várost övező dombokon és szőlőhegyeken tekertek végig, a tájékozódást új jelzőkövek segítették az útvonal mentén.