Családtagjaikkal közösen szépítették az Érsekkertet a szállítmányozási cég munkatársai

2025. szeptember 02.

Önkéntesek szépítették meg szombat délelőtt az Érsekkertet. A szállítmányozási cég  munkatársai és családtagjaik padokat újítottak fel, szemetet szedtek és gondoskodtak a park növényeiről. A cél az volt, hogy a város egyik legnépszerűbb zöldterülete még rendezettebb és tisztább legyen.