Az iskolai bullying ellen tesz a rendőrség

2025. április 30.

Az iskolai bullying ellen indított programsorozatot a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság Ne bánts elnevezéssel. A diákokat szólítják meg játékos, interaktív formában a megelőzés érdekében. A kezdeményezésről dr. Berndt-Iványi Judit rendőr őrnagyot, a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Alosztályának vezetőjét kérdezte Tóth Beáta.