A vegetációs időszak végén, szeptemberrel elindultak a gyérítési munkálatok a tölgyesekben. A közel 76 ezer hektáron gazdálkodó Egererdő Zrt. bejelentés alapján vágja a fákat, ami nemcsak a tűzifa és ipari igényeket szolgálja majd ki, hanem segíti a fiatal egyedek növekedését, megerősödését is. A lehulló makkokból új csemeték fejlődnek.
Elkezdődtek a gyérítési munkák az erdőkben
2024. október 01.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.10.2026. június 10.
2
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
3
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
4
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
5
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.



