Idén három fordulóból áll a Női Pergetőverseny. Az első megmérettetést az Eger-patak partján tartották a felsőtárkányi Sziklaforrás Egyesület szervezésében. A pecások közül az első helyezett Dobos Nikolett, a második Gajdos Anikó, a harmadik pedig Tóthné Csíki Andrea lett.
Női Pergető Bajnokság az Eger-patak partján
2022. április 12.Friss hírek
1
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
2
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
3
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
4
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
5
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.



