Győzött a Tigra-ZF-Eger a Pécs ellen a Bitskey Uszodában. A találkozót 14-6-ra nyerte a hazai gárda. Még három mérkőzés vár a csapatra a szezon első felében a Szegeddel, a Szentessel, valamint a Miskolccal.
Vízilabda – Jelenleg a 9. helyen áll a Tigra-ZF-Eger
2021. november 30.Friss hírek
1
Egyre nagyobb gond a munkaerőhiány2026. június 17.
2
Egri Világjáró Klub: Kanada, Grönland, Lappföld2026. június 17.
3
Megkezdődtek a középszintű szóbeli érettségik2026. június 17.
4
Már csak két hétig kérhető pótlékmentes részlet a gépjárműadóra2026. június 17.
5
Június 20-tól gyökeresen megváltozik az autóbuszok közlekedése2026. június 16.



