A férfi és a női vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőben is ZF-Eger – Ferencváros mérkőzéseket rendeztek az elmúlt hétvégén. A női együttes hazai pályán egy góllal legyőzte a fővárosiakat, viszont a visszavágón kettővel jobb volt az FTC. A férfi együttes kettős vereséggel búcsúzott a további küzdelmektől.
Vízilabda Magyar Kupa: jobb volt a Fradi, a nőknél és a férfiaknál egyaránt
2018. november 19.Friss hírek
1
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
2
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
3
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
4
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.
5
Fáklyás Fiesta és kerékpártúra a Mozgás Éjszakáján2026. június 10.



