Harmadik alkalommal szervezett Diabétesz tábort gyerekeknek a Cukorbetegek Egri Egyesülete. A civil szervezet ifjúsági tagjai a közös kirándulások mellett játékos foglalkozásokon vettek részt, amelyeknek keretében számukra fontos táplálkozási ismereteket tanultak. A tábor szerdán zárult.
Cukorbetegek táboroztak
2018. július 18.Friss hírek
1
Híradás – 2026.06.10.2026. június 10.
2
A meghibásodott lámpák miatt állt a sor a Várállomásnál2026. június 10.
3
Pedagógusokat köszöntötték a Városházán2026. június 10.
4
Vámos Zoltán: Közös érdek a strand nyereséges működtetése2026. június 10.
5
Változatos programok a 97. Ünnepi Könyvhéten2026. június 10.



