Támogatás a sérült székely gyerekeknek

Közel 10 éves kapcsolat köti össze Egert és a Székely földi Oklánd községét. Ennek az ismeretségnek köszönhetően ismerték meg az egriek helyi Elhelyező központot, ahol több mint száz sérült, hátrányos helyzetű gyermek tartózkodik. Őket segítette a Falusi Élet Alapítvány egy jótékonysági bállal városunkban, ahol gépkocsira gyűjtöttek a székely gyermekeknek.

Egy videóüzenettel köszönték meg az oklándi Elhelyező Központ gyermekei azt a támogatást amit egy jótékonysági borvacsorán gyűjtött számukra a Falusi Élet Alapítvány. Egy gépjárművet szeretnének adományozni a székely központnak, hogy könnyebben szállítsák a több mint száz sérült, hátrányos helyzetű gyermeket.
Közel tíz éves kapcsolat köti össze Eger és Oklánd községet. A jótékonysági borvacsora résztvevői személyesen is meglátogatták a sérült gyermekeket. Egri kezdeményezésre nem csak városunkban szerveztek gyűjtést számukra.
Az összegyűlt pénzből gépjárművet vásárolnak a központnak, amit majd szenteste adnak át Oklánd Községnek.