Labdarúgó NB I.: Egri FC – Pécsi MFC 2-3

A labdarúgó NB I. 26. fordulójában a Péccsel mérkőztek az egriek a hazai pályának számító váci stadionban. Hiába szerzett vezetést az Eger, a Pécs gyorsan fordított és végül 3-2-re nyerték a találkozót. Szombaton, ha lesz megegyezés a klub és a játékosok között, akkor Pápán szerepelnek az egriek.

A labdarúgó NB I. 26. fordulójában sokáig kérdéses volt az Egri FC szereplése. Végül a legfontosabb, vagyis a mérkőzés lement. A Vácott lejátszott 2×45 perc alatt összesen öt gól született. Az elsőt az egriek, Yohann Lasimant lőtte a 14. percben. Nyolc perccel később Simon Attilát szerelte szabálytalanul Sztankó a 16-oson belül, Simon elesett, amiért büntető járt. A sértett nem hibázott, 1-1. A félidő lefújása előtt vezetést szerzett a Pécs. Gál beadásából Horváth Adrián volt eredményes, 1-2. Fordulás után gyorsan növelte előnyét a vendéggárda. A 64. percben Simon ezúttal előkészítő szerepben, Wittrédi a végrehajtó, már 3-1 oda. A végeredményt a 91. percben a pécsi Gaál szép öngólja, fejese állította be, vagyis 3-2-re nyert a Pécs. Szombaton, 14 órától a Pápa következik, idegenben.