Férfi kézilabda NB II: Eger-Eszterházy SzSE – Albertirsa TKSC 36-30

Két vesztes mérkőzés után ismét győzött az Eger-Eszterházy NB II-es férfi kézilabda csapata. Az Albertirsa elleni sikernek köszönhetően már a harmadik helyen állnak az egriek.

A Füzesabonytól hazai pályán és a listavezető Lajosmizsétől idegenben elszenvedett vereségek után nagyon fontos volt, hogy az Albertirsa ellen javítson az egri csapat. Ehhez képest a nyolcadik helyen álló Pest megyeiek 4-1-gyel indítottak, a hazaiak megint futottak az eredmény után. Ez a rohanás meglepően sokáig, a második félidő közepéig tartott. Közben az első félidő eredménytelen játéka miatt a második játékrészre lényegében a fiatalokból álló sor állt fel. A vendégek 34-26-os egri vezetés után dobtak csak gólt. A vége 36-30 lett az egriek javára.
Győzelmével feljött a harmadik helyre az Eger-Eszterházy együttese. Vasárnap idegenben, az utolsó előtti Vecsés következik, majd egy hét múlva hazai pályán a Gyöngyös második együttese lesz az ellenfél.