Floorball női OB I.: Eszterházy-MEISE – Szőny 6-6

Gólgazdag mérkőzést játszott egymással a Eszterházy-Mecman Eger és a Szőny a floorball női OB I. hetedik fordulójában. A bajnokság középmezőnyében helyet foglaló együttesek csatájában három gólos hátrányból egyenlített az Eger, így 6-6- lett a végeredmény.

A három sorral felálló egriek ellen a kontrákra építő szőnyiek kétszer is betaláltak a válogatott Vértesi Nicole révén. Egri oldalon először Csutorás Henrietta egyenlített, majd Suszták révén még a vezetést is megszereztük. Az utolsó harmad gólparádét hozott. Hat perccel a vége előtt Váradi, Vértesi és Darai góljaival már 5-2-re is vezetett a Szőny, de három perc elég volt a hazaiaknak az egyenlítéshez. 5-5 után megint a vendégek lőttek gólt, de az egriek nem adták fel. Antal Gabriella távoli lövése Takács Anna ütőjén irányt változtatva esett be a szőnyi kapuba, így 6-6 lett a vége.
Az Eger továbbra is a negyedik, a Szőny pedig az ötödik. Az egriek a következő fordulóban, november 15-én, Budapesten, az utolsó helyen álló fővárosi White Sharks ellen gyarapíthatják pontjaikat.